IT ĀRPAKALPOJUMI

Agri vai vēlu katram uzņēmumam ir nepieciešams paplašināt uzņēmējdarbību, un galvenais instruments ir Internets. Tāpēc, ir jāizveido laba tīmekļa vietne. Šajā momentā daudzi saskaras ar to, kur izstrādāt uzņēmuma tīmekļa vietni. Internets ir pilns ar priekšlikumiem, kur tiek solīts dažu dienu laikā izstrādāt vietni, kura sniegs jums iespaidīgus rezultātus. Šādā situācija ir grūti izvēlēties piedāvājumu, lai pasūtītu savas tīmekļa vietnes, kuram varētu pilnība uzticēties, izstrādi un izpildi.

Mūsu padoms – uzticēties nevis vārdiem, bet rezultātiem. Mēs lepojamies ar saviem iepriekš izveidotiem projektiem un dizainu, ko esam tiem izstrādājuši. Tie labāk par vārdiem norāda uz to, kāpēc uzņēmuma tīmekļa vietnes izstrādi ir vērts pasūtīt tieši IT Stars kompānijā.

Pakalpojumi programmnodrošinājuma izstrādes sfērā:

 • Programmnodrošinājuma izstrāde;
 • Interneta mārketings;
 • Konsultēšana;
 • Lokalizācija un globalizācija: programmnodrošinājumu, videospēļu un WEB lapu;
 • Uzņēmuma IT sistēmu apkalpe.

Jūs gribat ekskluzīvu un mūsdienīgu vietnes dizainu, tās profesionālu tehnisku izstrādi un izgatavošanu?

Mēs zinām, kā izstrādāt tīmekļa vietni un esam gatavi piedāvāt Jums savus pakalpojumus. Tehniskā izgatavošana, korporatīvā portāla dizaina izstrādāšana un tā atbalsts — tas ir tas, ko mēs mākam darīt vislabāk.

Mēs piedāvājam izstrādāt jebkuras sarežģītības dizainu un tīmekļa vietnes izveidi – sākot no vizītkartes tipa tīmekļa vietnēm un beidzot ar uzņēmuma portāliem, e-veikaliem un vietnēm, kas izstrādātas Flash vidē. Vietnes izstrāde un izveide pēc pasūtītāja vēlmes var tikt uzticēta pilnībā mums vai arī pasūtītājs pats var izvelēties uzraudzīt projekta darbu. Mēs varam izstrādāt tīmekļa vietni, kas atbilst visām Jūsu prasībām.

Parakstot tīmekļa vietnes izstrādāšanas un izveidošanas līgumu ar IT Stars, Jūs saņemsiet:

 • tehnisko izstrādi un korporatīvā portāla izveidi;
 • uzņēmuma tīmekļa vietnes dizaina izveidi;
 • labu cenu tīmekļa vietnes izstrādei un izveidei.

Korporatīvo tīmekļa vietņu izstrāde un izveide ir viens no galvenajiem kompānijas IT Stars darbības virzieniem. Mērķu izvirzīšana un to prasmīgs risinājums – veids, lai radītu interesantu vietni, kura nākotnē nodrošinātu peļņu. Tāpēc vietnes izstrāde mūsu studijā sākas ar Jūsu biznesa izpēti, lai rastu labākos risinājumus Jūsu mārketinga ideju realizācijai.

Korporatīvais portāls

Korporatīvais portāls - tā ir uzņēmuma pārstāvniecība Internetā. Korporatīvajā portālā ir jābūt informācijai, kas atspoguļo uzņēmuma darbības galvenos aspektus: mērķus, īpatnības, vēsturi, kontaktpersonas un produkciju vai pakalpojumus. Korporatīvo portālu mērķis ir informēt apmeklētājus par produktiem vai pakalpojumiem. Lapas dizainam ir jāatkārto korporatīvā identitāte (vai palīdzēt to radīt). Korporatīvās vietnes izveidošanas izmaksas ir pilnībā atkarīgas no tā, kāds būs dizains, struktūra, tās apjoms un citi rādītāji. Izmaksas ir atkarīgas no tehnisko darbu risinājumu sarežģītības un vietnes dizaina izstrādes.

Daudzi uzņēmumi nosaka milzīgu cenu korporatīvā portāla izstrādei, īpaši akcentējot, ka ir sarežģīti novērtēt tīmekļa vietnes tehniskās izstrādāšanas un dizaina izveidošanas reālo vērtību.

Mūsu uzņēmumā eksistē tīmekļa vietnes tehniskās izpildes un dizaina izstrādes precīza cenas veidošanas shēma.

"Mūsu misija ir palīdzēt Jums sasniegt savu mērķus, t.i. - izstrādāt tīmekļa vietni Jūsu uzņēmuma vajadzībām. Vietnes izstrāde un izpilde notiek, vadoties pēc Jūsu darbības specifikas, lai sasniegtu maksimālo rezultātu un vislielāko atdevi no tās. Lai izveidotu tādu vietni, mēs pieejam procesam kompleksi. Izstrādājot un izgatavojot tīmekļa vietni, tiek pielietoti specifiski tehniskie risinājumi, vietnes dizains tiek veidots ievērojot biznesa prasības."

Tīmekļa vietnes izgatavošana

IT Stars - tā ir tīmekļa vietņu izveide no vienkārša līdz sarežģītam variantam. Savas darbības laikā esam radījuši desmitiem tīmekļa vietņu izstrādes projektus, par ko var pārliecināties, apskatot mūsu portfolio. Veiksmi nodrošina profesionāla pieeja tīmekļa vietņu izstrādei un klienta līguma noteikumu ievērošana.

WEB projekta izpildes tehnoloģija

Veiksmīga sadarbība nav iespējama bez abpusēji skaidri definētas rīcības robežas starp pasūtītāju un izpildītāju. Mēs, balstoties uz savu pieredzi, esam izstrādājuši tādu mijiedarbojošos tehnoloģisko mehānismu, kas ļauj, izmantojot pieejamo instrumentu klāstu, veidot ar klientu efektīvu un optimālu sadarbību.

Izstrādes tehnoloģija sastāv no vairākiem etapiem:

 • Klients mutiski vai rakstveidā noformē uzdevumu. Uz tā pamata mūsu analītikas speciālisti izstrādā komercpiedāvājumu ar definētu termiņu un projekta izmaksu novērtējumu, kas atkarīgs no uzdevuma sarežģītības.
 • Pēc vienošanās panākšanas mūsu speciālisti veic detālu projekta analīzi, precizējot un koriģējot tehnisko uzdevumu.
 • Uz iepriekš veikto darbību uzskaites pamata tiek sastādīts darbību plāns, nosakot precīzus etapus un termiņus.
 • Dizaina koncepcija tiek izstrādāta pirmajā etapā un pasūtītājam tiek piedāvāts makets izvērtēšanai.
 • Sekojošie etapi ietver programmēšanu un aplaušanu. Nepieciešamības gadījumā pasūtītājam tiek piedāvāti paveikto darbu starprezultāti.
 • Pēc pamatdarbu veikšanas pasūtītājs paša spēkiem vai ar piesaistīto speciālistu palīdzību veic produkta testēšanu.
 • Pasūtītāja atklātās nepilnības, kļūdas vai novirzes no tehniskā uzdevuma tiek novērstas. Projekta pabeigšana tiek apstiprināta ar Nodošanas – pieņemšanas aktu. Mūsu kompānija piedāvā bezmaksas garantijas servisu.

JAUNIE IERAKSTI

PARTNERI

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

*  E-pasts:
*  Vārds:
 

CONTACT DETAILS

IT Stars SIA
Projekta vadītājs: +371 25427447
Tālrunis:+371 66066113
Faks: +371 66066343
Mēs kartē