HOSTINGS

Teicamas kvalitātes pakalpojumus par pieņemamām cenām.

Hostinga pakalpojumu sniedzēja izvēle var ietekmēt to, kāda ir Jūsu tīmekļa vietnes pieejamība, kā arī resursus, kas nepieciešami tās atbalsta un uzlabošanas nodrošināšanai. Turklāt, katrai tīmekļa vietnei nepieciešams izvēlēties tādu hostingu, kas nodrošina pilnvērtīgu tīmekļa vietnes darbību, ņemot vērā šīs vietnes tehnisko specifikāciju. Turklāt, kvalitatīvam un efektīvam hostinga pakalpojumam ir jāparedz rezerves kanālu pieejamība, rezerves jauda un tehniskais atbalsts.

Hostings no 3,90 LVL! Pat par šo cenu Jūs saņemsiet atbalstu un Jūsu mājas lapas stabilu darbību visu diennakti jebkurā pasaules vietā. Mūsu hostings ir spējīgs nodrošināt pat pašu prasīgāko klientu vajadzības. Novērtējiet mūsu hostinga kvalitāti, pasūtot un izmēģinot dažādus tarifu plānus! Jūs noteikti būsiet apmierināti ar mūsu pakalpojumu kvalitāti un zemajām cenām.

Hostings (Hosting) - tā ir vieta uz servera, kam ir pastāvīgs Interneta pieslēgums, izmantojot atsevišķi izdalītu kanālu, un sniedz atbalstu vairākām tīmekļa vietnēm. Pieteikšanās hostingam ir diezgan vienkārša - izvēlieties tarifu plānu un domēna vārdu, apmaksājiet rēķinu un Jūsu hostinga konts būs gatavs vienas stundas laikā. .lv, .com un .net domēnu uzturēšana ne ar ko neatšķiras.

Mūsu uzdevums ir sniegt Jums kvalitatīvus hostinga pakalpojumus. Mēs piemeklēsim Jums izdevīgākos hostinga plāna parametrus - diska vietu, web servisus, pasta servisus, izstrādes rīkus un garantijas.

Mūsu galvenās priekšrocības:

  • Ļoti izdevīgas cenas;
  • Minimālā maksa par hostingu tikai 1,95 LVL mēnesī;
  • Kanāli ar ātrumu 2 Gb/sek;
  • Mūsu serveri atrodas divos neatkarīgos datu centros;
  • 24/7 klientu atbalsta dienests;
  • Elastīga pieeja tarifa plāna izvēlē;
  • Operatīvs tehniskā atbalsta un konsultāciju nodrošinājums.

WEB Hostings tā ir iespēja parādīt visai pasaulei Jūsu personīgo tīmekļa vietni, blogu, vai e-veikalu

Jūs varēsiet uzstādīt jebkuru online dienasgrāmatu pārziņu sistēmu (blogu), lai Jūsu tīmekļa vietne būtu dinamiska!

Mēs arī piedāvājam domēnu reģistrāciju atšķirīgās zonās (.lv, .com, .eu, .info un citi).

Neatlieciet uz rītdienu un pasūtiet hostingu uzreiz!

Sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim Jums izvēlēties optimālāko pakalpojuma variantu.

Ja Jūs nevarat paši uzstādīt attiecīgo programmas nodrošinājumu vai gribat izveidot savu tīmekļa vietni, tad mēs Jums palīdzēsim to izstrādāt un izveidosim oriģinālu dizainu, un satura pārvaldes sistēmu.

CENAS GRIEŽATIES PIE MUMS

JAUNIE IERAKSTI

PARTNERI

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

*  E-pasts:
*  Vārds:
 

CONTACT DETAILS

IT Stars SIA
Projekta vadītājs: +371 25427447
Tālrunis:+371 66066113
Faks: +371 66066343
Mēs kartē