KOMPLEKSVEIDA RISINĀJUMI

Tīmekļa vietnes izveidošana ir viens no risinājumiem ceļā uz Jūsu biznesa mērķu sasniegšanu. Par to ir jāzina iespējami lielākai mērķauditorijai, tātad - ir jāveic tīmekļa vietnes virzīšanas pasākumi. Tādējādi tīmekļa vietne kļūst par instrumentu, kas palīdz strādāt ar esošajiem un potenciālajiem klientiem. Taču, ne katrs vietnes apmeklētājs uzreiz kļūs par jūsu klientu un vēlēsies uzsākt sadarbību, tāpēc pirms tā izstrādes, ir jānoskaidro, kā tīmekļa vietne tiks attīstīta nākotnē.

Sākotnēji tīmekļa vietne ir jāizstrādā, ņemot vēra Jūsu klientu vēlmes un prasības. Ir jāievēro katra biznesa un biznesa sfēras raksturīgās īpašības. Pirms tīmekļa vietnes izveides ir jāveic audits un jāuzrauga jau esošā tīmekļa vietne.

Citiem vārdiem sakot, tīmekļa vietnes kā instrumenta dzīves cikls var būt šāds:

  • darbības sfēras kompleksveida audits, konkurentu analīze;
  • tehnisko uzdevumu definēšana izstrādājot tīmekļa vietni, ņemot vērā konkrētās nišas īpašības;
  • lietojamības prasību definēšana, iespējamo dizaina maketu analīze;
  • tīmekļa vietnes izstrādāšana;
  • reklāma plašsaziņas līdzekļos, timekļa vietnes virzīšana;
  • statistikas sistēmas uzstādīšana, pastāvīgs tīmekļa vietnes monitorings un analīze;
  • tehniskais un satura atbalsta dienests.

Katram biznesam ir savas iespējas un īpašības, un tās ir jāizmanto, lai palielinātu savu klientu loku. Katra tīmekļa vietne ir unikāla, tāpēc katram projektam ir individuāla pieeja un tiek izmantoti tie rīkus, kas der vislabāk, realizējot konkrētu projektu. Arhitektūras analīze, informācijas iesniegšana, lietošanas ērtības, dizains, statistikas un konkurentu analīze, un tml. - tie ir darbi, kas ietilpst pakalpojuma paketē “Konversijas Paaugstināšana”. Mēs piesaistām uzņēmuma vislabākos speciālistus konkrētu projekta darbu realizācijai, kur katrs atbild par savu paveikto.

SEO pakalpojums šodien kļūst arvien mazāk aktuāls, taču tas nebūt nenozīmē, ka tas nav nepieciešams. WEB meklēšanas servisu attīstība nestāv uz vietas, to darbības algoritmi mainās līdz ar laiku. Un šīs pārmaiņas attīstās, nodrošinot gan individuālās interneta vietnes, gan meklēšanas servisu optimizāciju. Patlaban interneta vietnes virzīšanai ir nepieciešams labs tās saturs. Taču nedrīkst aizmirst, ka tikai profesionāla programmēšana ar nevainojami veidotiem aprakstiem, virsrakstiem un pareiziem atslēgvārdiem dos labu rezultātu. Nekad nevajag aizmirst to, ka viss tiek darīts ērtību un mūsu potenciālo klientu labklājības vārdā.

Mēs esam ieinteresēti veidot ilgtermiņa sadarbību ar esošajiem un jauniem klientiem, tāpēc darām savu darbu tā, lai klienti būtu apmierināti un jaunizstrādātā tīmekļa vietne sniegat pēc iespējas lielāku atdevi.

Uzticieties mums un Jūs spēsiet palielināt pārdošanas apjomus, izmantojot jaunizveidoto tīmekļa vietni!

JAUNIE IERAKSTI

PARTNERI

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

*  E-pasts:
*  Vārds:
 

CONTACT DETAILS

IT Stars SIA
Projekta vadītājs: +371 25427447
Tālrunis:+371 66066113
Faks: +371 66066343
Mēs kartē