KONVERSIJAS PAAUGSTINĀŠANA

Kontekstu un mediju reklāma, vietņu virzīšana meklējumu sistēmās un citi reklāmas pasākumi piesaista Jūsu tīmekļa vietnei lielu skaitu potenciālo pircēju. Taču, par reāliem pircējiem, kuri veikuši pasūtījumu tīmekļa vietnē, kļūst tikai neliela apmeklētāju daļa. Kā var uzlabot šo situāciju? Kā var lielāku apmeklētāju skaitu pārvērst pircējos?

Jums ir nepieciešams pakalpojums Konversijas paaugstināšana!

Konversija - tā ir tīmekļa vietnes apmeklētāju pārvēršana pircējos. Tātad, konversijas paaugstināšana ir lielāka apmeklētāju skaita pārvēršana reālos pircējos un tīmekļa vietnes atdeves palielināšana!

Jau gatavi pasūtīt? Tad piezvanīsiet +371 66066113.

Katram biznesam ir savas unikālās īpašības. Tās nepieciešams izdevīgi izmantot, lai iegūtu lielāku jaunu klientu skaitu. Tā kā katra tīmekļa vietne ir unikāla, ar katru vietni mēs strādājam individuāli, izmantojam tieši tos instrumentus, kuri der konkrētajā situācijā. Arhitektūras analīze, informācijas sniegšana, lietošanas ērtības, dizains, statistikas analīze, konkurentu analīze utt. - tas viss ietilpst, pakalpojumu kompleksā “Konversijas paaugstināšana". Kompleksajiem darbiem projektos, mēs piesaistām labākos speciālistus, kur katrs atbild par konkrēto darbu.

Mēs esam ieinteresēti sadarboties ar jums ilgstoši un uz savstarpēji izdevīgiem nosacījumiem!

Komplekss iekļauj šādus pakalpojumus:

Tīmekļa vietnes lietojamības (Usability) audits

Vietnes lietojamības audits – ekspertu vērtējums, cik ērta ir tīmekļa vietnes pārlūkošana. Mēs iepazīstamies ar Jūsu tīmekļa vietni, atklājam īpaši kritiskas kļūdas, kas apmeklētājiem traucē pārlūkot Jūsu tīmekļa vietni. Izmantojot analīzes sistēmu, mēs varam novērot jūsu lietotāju paradumus, kas ļauj atklāt problēmas, ar kurām saskaras lietotāji un piedāvāt pasākumu kompleksu, lai atklātu problēmas. Darba beigās tiks sniegta atskaite, kurā būs uzrādītas atklātās problēmas un lēmumu kopums, kas ļaus novērst šīs problēmas. Pēc tam, kad tīmekļa vietnē tiks ieviestas visas rekomendācijas, atdeve no vietnes ievērojami palielināsies.

Tīmekļa vietnes mārketinga audits

Vietnes mārketinga audits - tas ir īpaši vērienīgs un kompleksveida darbs ar tīmekļa vietni. Pirmkārt, tiek izpētīta tīmekļa vietnes apmeklētības statistika, kas vieš skaidrību par darbu, kas ir veikts Jūsu tīmekļa vietnē iepriekš un tagad. Obligāti tiek pētīti visi apmeklētāju plūsmas avoti, lai novērtētu tās efektivitāti un apmeklētāju pirktspējas īpašības. Pēc iepazīšanās mēs piedāvājam rekomendāciju kopumu, lai kvalitatīvi un kvantitatīvi mainītu apmeklētāju plūsmu no katra avota, lai tiktu paaugstināta atdeve jaunu klientu veidā. Šeit tiek iekļautas rekomendācijas, lai uzlabotu un atbilstoši mainītu kontekstu reklāmas un tīmekļa vietnes virzīšanu meklētāju sistēmās. Mēs veicam tīmekļa vietnes un tā auditorijas pētījumu, vietnes lietošanas ērtumu, informācijas sniegšanu un tīmekļa vietnes raksturojumu. Mārketinga auditā tiek iekļautais tīmekļa vietnes lietojamības audits ir tā neatņemama sastāvdaļa.

Papildus tam, mēs veicam Jūsu galveno konkurentu tīmekļa vietņu analīzi, noskaidrojam viņu veiktās darbības tīmekļa vietnes attīstībā, kontekstu reklāmā un virzīšanā, ar mērķi, lai Jūs varētu izmantot visefektīvākos momentus un neatkārtotu konkurentu pieļautās kļūdas.

Darba beigās tiek izveidota detalizēta atskaite, kurā iekļauta klienta tīmekļa vietnes attīstības kompleksā stratēģija Internetā, lai iegūtu mērķtiecīgāku apmeklētāju plūsmu, kas piesaistītu tīmekļa vietnei klientus.

Copywriting

lielisks pārdošanas apjomu veicināšanas veids!

Teksti tīmekļa vietnē ir Jūsu virtuālie pārdošanas menedžeri. Viņi, tieši tāpat kā cilvēki, izcili "māk" pārdot Jūsu preces un pakalpojumus. Teksti izstāstīs visu nepieciešamo, kas jāzina apmeklētājam (potenciālajam pircējam), izskaidros visas konkurences priekšrocības, piedāvās Jūsu preci vai pakalpojumu pēc iespējas labāk. Bez ierunām pārliecinās pircēju, ka pirkums jāveic tieši pie Jums. Acīmredzami, ka uzrakstīt pareizus tekstus ir ļoti svarīgi. Tieši tie tīmekļa vietnes apmeklētāju pārvērš pircējā.

JAUNIE IERAKSTI

PARTNERI

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

*  E-pasts:
*  Vārds:
 

CONTACT DETAILS

IT Stars SIA
Projekta vadītājs: +371 25427447
Tālrunis:+371 66066113
Faks: +371 66066343
Mēs kartē