TĪMEKĻA VIETNES IZSTRĀDE

Ar tīmekļa vietni kā vizītkarti, daudzi uzņēmumi sevi tā iepazīstina ar saviem klientiem Internetā. Tajā var būt izvietota (svarīgākā) pamatinformācija par uzņēmumu, tā produktiem vai pakalpojumiem. Šādas tīmekļa vietnes izveide cenas ziņa ir lētāka ka izstrādājot un izveidojot cita veida tīmekļa vietnes (piem. portāli, e-veikali u.c.). Tā izveide aizņem krietni mazāk laika un ļauj ātri nodrošināt informāciju par Jūsu uzņēmumu Internetā. Šāda vietne var būt efektīvs Jūsu uzņēmuma reklāmas līdzeklis. Vietnes struktūra var tikt mainīta vai papildināta līdz e-veikala variantam.

Izstrādājot un izveidojot vizītkartes veida tīmekļa vietni, ļoti svarīgs ir tā dizains, kas var pievērst klientu uzmanību un to ieinteresēt.

Tīmekļa vietnes izveidošana: darba posmi

Tīmekļa vietnes izstrāde sākas ar precīzu tehniskā uzdevuma izveidošanu. Tas ļauj sasniegt kvalitatīvu vēlamo rezultātu ātrā laikā (sākot no 11 darba dienām). Šajā darba posmā pēc klienta vēlmes tiek izstrādāts lappušu tīkls un pilns aktīvo saišu (linku) prototips. Izstrāde notiek, izmantojot mūsdienīgas tehniskās platformas.

Izmantojot dotos tehniskos risinājumus, mēs spējam piedāvāt:

 • bezmaksas konsultācijas un garantijas apkalpošanu 1 gada laikā pēc darba pabeigšanas;
 • tīmekļa vietnes ērtu lietošanu – beidzot visus darbus, kas saistīti ar izstrādi, nodrošinām vadības sistēmas izmantošanas bezmaksas apmācību.

Mēs uzņemamies radīt tīmekļa vietni, kura būtu tehniski gatava darboties meklētājsistēmās, ar prasmīgu dizainu, kas nodrošinās uzņēmuma atpazīstamību un spēs piesaistīt jaunus klientus. Dizaina izveides posmā mūsu klientiem piedāvājam 3 atšķirīgus dizaina maketu variantus, no kuriem klients izvēlas to, kas viņam ir pieņemams un patīk, lai turpinātu tā izstrādi. Izveidot tīmekļa vietni var daudzi, bez izveidot efektīvu instrumentu Interneta mārketinga tirgū var retais.

Mūsu portfolio vēstī par mūsu kompetenci, par to, ka mēs patiesi zinām, kā izstrādāt pareizu, darboties spējīgu produktu.

Tādā veidā mūsu studijā izveidotā tīmekļa vietne iekļauj visu darba ciklu – no domēna vārda reģistrācijas, līdz tā izvietošanai Internetā.

Tīmekļa vietnes izveidošana: papildus pakalpojumi

Tīmekļa vietnes izveidošana var papildus ietvert šādus pakalpojumus:

 • fotogrāfija (tai skaitā panorāmas) grafiskā materiāla sagatavošanai;
 • intervēšana un tīmekļa vietnes satura izvietošana (copyrighting);
 • analītiskā sistēma, lai sistematizētu katra tīmekļa vietnes apmeklētāja uzvedību. Sistēma ļauj noskaidrot visas darbības – lappušu maiņu, klikšķināšanu uz saitēm (linkiem). Tas nepieciešams tīmekļa vietnes efektīvas darbības analīzei.

Iekšējais korporatīvais portāls

Daudzi mūsdienu uzņēmumi šobrīd izmanto dažādas informācijas sistēmas, tajā skaitā ar uzņēmumu (iekšējos) portālus, lai nodrošinātu efektīvāku uzņēmuma darbu.

Šādu resursu pielietošana ļauj uzņēmumam:

 • izmantot zināšanu, noteikumu, biznesa procesu aprakstu uzkrāšanu un strukturēšanu;
 • iegūt pieeju informācijai par uzņēmumiem ar dažādām lietotāju tiesībām;
 • veidot darbinieku kontaktu sarakstu;
 • nodrošināt ērtāku komunikāciju uzņēmumā;
 • definēt stratēģiskos mērķus un kontrolēt to izpildi;
 • sekot līdzi informācijai par biznesa procesiem un standartu ievērošanu;
 • nodrošināt mijiedarbību līdzstrādnieku, apakšvienību, departamentu un top-menedžmenta līmenī.

Iekšējā korporatīvā portāla izveidošana uzlabo darba rezultātus, samazina uzņēmuma izmaksas, samazina laiku, kas nepieciešams, jauniem darbiniekiem iepazīstoties ar veicamajiem darbiem un kopumā uzlabo komunikāciju visu darbinieku starpā.

Katram projektam mēs sastādām detalizētu tehnisko uzdevumu sarakstu, kas ļauj kvalitatīvi un ātri (sākot no 20 darba dienām) sasniegt vēlamo rezultātu. Šajā pašā etapā, pēc klienta vēlmes, mēs izstrādājam portāla lappušu shēmu un pilnu projekta prototipu ar aktīvajām atsaucēm. Portāla dizains tiek veidots, ievērojot firmas izstrādāto stilu.

Visi iekšējie korporatīvie portāli ir izstrādāti, izmantojot vismodernāko tehnoloģiju platformas, kas ļauj mūsu klientiem saņemt 1 gada garantiju.

Pēc portāla izveidošanas, mēs nodrošinām bezmaksas apmācību portāla lietošanā un izvietosim resursu uz pasūtītāja izvēlētā servera, uzņemoties risināt jautājumus, kas saistīti ar aparatūras un programmu nodrošinājumu.

Korporatīvais portāls

Korporatīvais portāls - tā ir uzņēmuma pārstāvniecība Internetā. Korporatīvajā portālā ir jābūt informācijai, kas atspoguļo uzņēmuma darbības galvenos aspektus: mērķus, īpatnības, vēsturi, kontaktpersonas un produkciju vai pakalpojumus. Korporatīvo portālu mērķis ir informēt apmeklētājus par produktiem vai pakalpojumiem. Lapas dizainam ir jāatkārto korporatīvā identitāte (vai palīdzēt to radīt). Korporatīvās vietnes izveidošanas izmaksas ir pilnībā atkarīgas no tā, kāds būs dizains, struktūra, tās apjoms un citi rādītāji. Izmaksas ir atkarīgas no tehnisko darbu risinājumu sarežģītības un vietnes dizaina izstrādes

Korporatīvās tīmekļa vietnes dizaina izstrāde

Ja Jums nav nepieciešamības izstrādāt tīmekļa vietni no paša sākuma, bet tikai to koriģēt, varam Jums palīdzēt un darbi tiks saskaņoti ar Jūsu vēlmēm. Katram projektam izstrādājam vairākus maketus, lai sniegtu Jums vēlamo rezultātu. Darba izmaksas ir atkarīgas no darba apjoma.

JAUNIE IERAKSTI

PARTNERI

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

*  E-pasts:
*  Vārds:
 

CONTACT DETAILS

IT Stars SIA
Projekta vadītājs: +371 25427447
Tālrunis:+371 66066113
Faks: +371 66066343
Mēs kartē