FIRMAS STILS un LOGOTIPA RADĪŠANA

Mūsdienu tirgus apstākļos uzņēmums var zaudēt savu identitāti, tādejādi kļūstot mazāk atpazīstamam salīdzinājumā ar citiem konkurentiem. Uzņēmums var veiksmīgi pastāvēt tad, ja tas var izcelties un kļūt atpazīstams starp saviem konkurentiem. Viens no pašiem efektīvākajiem instrumentiem šī mērķa sasniegšanai ir vienota uzņēmuma stila izstrādāšana.

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu spektru firmas stila sfērā. No mums Jūs saņemsiet kompleksu uzņēmuma stila izstrādi un izveidi, ka arī uzņēmuma stila noformēšanu, kas ietver sevī izstrādāšanu, uzņēmuma logotipa dizaina radīšanu un uzņēmuma dizaina noformēšanu.

Ar jēdzienu "Firmas stils" (vai "korporatīvā identifikācija") apzīmē raksturīgu vizuālu elementu kopumu, kuri ļauj uzņēmumam izcelties konkurentu starpā un identificēt tā tirdzniecības marku. Firmas stila izstrādāšana ietver sevī logotipa radīšanu, krāsu un šriftu piemeklēšanu, noteiktu stilistisku gaitu meklējumu, kuras pēc tam tiks pielietotas reklāmu materiālu noformēšanā un citos materiālos.

Kādēļ ir nepieciešama firmas stila izstrādāšana

Pieņemt lēmumu par uzņēmuma stila izstrādāšanu var veicināt šādi faktori:

  • Uzņēmums ir ieinteresēts firmas stila (tajā skaitā logotipu izgatavošanā) izstrādāšanā, kad tas tikai ienāk tirgū, vēlas pievērst sev potenciālo klientu uzmanību un konkurēt ar citiem uzņēmumiem.
  • Uzņēmums grib definēt savu firmas stilu, lai vēlāk nerastos problēmas un neskaidri jautājumi saistībā ar to. Tas ir nepieciešams, lai gadījumos, kad maketus veidos citi dizaineri, nerastos pārpratumi un netiktu izjaukts uzņēmuma firmas (logotipa) stils.

Jebkurā gadījumā, firmas stila un logotipa radīšana nodrošina uzņēmuma atpazīstamību starp darījumu partneriem un patērētājiem, paaugstinot uzņēmuma konkurētspēju tirgū.

Mēs varam piedāvāt gan kopīga firmas stila, gan atsevišķu tā elementu izstrādāšanu. Piemēram, unikāla firmas stila izstrādāšana un logotipa radīšana uzņēmuma tīmekļa vietnei.

Cenas par izstrādāšanu, logotipa un firmas stila dizaina radīšanu ir atkarīgas no klienta vēlmēm un nepieciešamā darba apjoma. Visi šie nosacījumi tiek atrunāti līgumā.

Firmas stila izstrādāšana: logotipa izgatavošana

Pie firmas stila galveniem elementiem var ierindot:

  • logotipa dizains, viņa apraksts un idejas, kuras ir aizbāztas viņā ("leģenda");
  • dažādas formas logotips un noteikumi to izmantošanai;
  • krāsu un fontu risinājumus dizains logo;
  • norāde uz kļūdām, piemērojot logo; maketu piemēri, kur ir izmantots firmas stils (vizītkarte, firmas veidlapa...).

Logotipu radīšana

Jebkurš firmas stils iesākas no logotipa izstrādāšanas (logotipu izgatavošana domā zem sevis logotipa darbu pār dizainu, ar ideju, kuru viņš pauž). Savukārt, logotipa radīšanai ir nepieciešama mērķa sapratne, uz kuras panākumu ir jāstrādā firmas stilam. Tikai pēc tam, kad mērķis tiks saprasts un noformulēts, iesākas logotipa izgatavošana.

Visi stilistiski elementi, kuri ieiet logotipu dizainā, pēc tam tiks iemiesoti firmas stilā. Tādēļ lasītpratēja logotipa izstrādāšanai ir jāņem vērā krāsu lēmumi, šrifti un vēl vizuālu raksturojumu rinda.

Logotipa radīšana var paredzēt dažu variantu izstrādāšanu dizains – maketu. Uz maketu prezentācijas klients izvēlas pašu veiksmīgāko variantu, kurš ir novedams līdz pilnībai. Logotipu izstrādāšana, kura ir pavadāma pēc tāda principa, ļauj saņemt rezultātu, kas maksimāli ņem vērā pasūtītāja novēlējumus un dodošs maksimālu atdevi praksē...

Firmas stila izstrādāšana un logotipa dizaina radīšana - tā ir sekmīgas biznesa attīstības bāze, taču firmas stils kļūst par kompānijas "seju", un firmas stila pareiza formēšana ir spējīga atnest būtiskas dividendes.

Ja Jums ir vajadzīga radīšana un firmas stila izstrādāšana kopumā vai atsevišķu elementu, kā, piemēram, logotipa izgatavošana - Jūs atnācāt precīzi pa adresi.

Mēs zinām, kā radīt efektīvu firmas stilu un izstrādāt labu kompānijas logotipu, par ko liecina mūsu iepriekšējie darbi un pateicīgu klientu atsauksmes.

JAUNIE IERAKSTI

PARTNERI

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

*  E-pasts:
*  Vārds:
 

CONTACT DETAILS

IT Stars SIA
Projekta vadītājs: +371 25427447
Tālrunis:+371 66066113
Faks: +371 66066343
Mēs kartē