PAR MUMS

Uzņēmums IT Stars tika radīts ar mērķi piedāvāt profesionālus un kvalitatīvus pakalpojumus IT outsourcing jomā kompānijām, kuras, realizējot WEB projektus, tiecas uz izdevumu samazināšanu. Mūsu pieredze un zināšanas ļauj piedāvāt uzņēmumiem dažādas darbības sfēras un apjomu, kā arī to optimālos risinājumus, lai realizētu, atvieglotu un virzītu uzņēmējdarbību.

Cieši sadarbojoties ar klientu, kas ir galvenais mūsu kompānijas princips, mēs veicam Jūsu biznesa, tā stipro un vājo pušu analīzi, pētām uzņēmuma galvenos konkurentus, kā arī veicam mērķauditorijas pētījumus. Tas viss ir nepieciešams unikāla pakalpojuma izveidei.

IT outsourcing no profesionāļiem

Vīzija

Būt par atzītu IT līgumdarbu piesaistes tirgus līderi un izmantot savas zināšanas kā kritisku faktoru, konkurējot starptautiskajā tirgū.

Misija

Mēs realizējam idejas un radām IT pārstāvniecības, lai veidotu mūsu klientu atpazīstamību.

Vērtības

Vērtības, kuras uzskatām par primārām:

  • attieksme, kas veidota uz lojalitātes un atbalsta pamata;
  • profesionālisms un darba vērīgums;
  • kvalitātes tradīcija;
  • uzticamība darbā ar klientu;
  • Jaunu risinājumu un darbības sfēru meklēšana un realizācija.

 

Uzdevumi

Radot uzticamas un ilgtspējīgas lietišķās attiecības ar mūsu klientiem un partneriem, mēs garantējam stabilitāti un mūsu sadarbības rentabilitāti.Mūsdienīga un kvalitatīva WEB risinājuma radīšana ar tādu papildus darbību kompleksu kā izstrādes, SEO optimizācijas, virzīšana, tulkojumi u.c., sniedz pārliecinātības sajūtu mūsu klientiem, kādu nespēj piedāvāt mūsu konkurenti.

Pieredze

Veidojot WEB lapas, tādas kā interneta veikali, kooperatīvās WEB lapas vai reklāmas lapas, esam uzkrājuši milzīgu pieredzi. 10 gadu darbības laikā IT outsourcing pakalpojumu jomā, esam ieguvuši stabilu pieredzi. Mūsu speciālisti ir izstrādājuši unikālus personiskos elektroniskos risinājumus, kas izvirzītos uzdevumus ļauj veikt maksimāli ātri un ar augstu kvalitāti. Iegūtā pieredze ļāvusi mums piesaistīt paprāvu klientu loku.

Iespējas

Mūsu biznesa panākumu atslēga – cilvēki, kas nodarbināti mūsu uzņēmumā. Tie ir speciālisti dažādās jomās, kuriem ir ilggadēja pieredze WEB projektu izstrādē. Mēs varam piedāvāt Jums sadarbības variantus, kuri palīdzēs ievērojami samazināt Jūsu projektu izmaksas un izstrādes termiņus.

JAUNIE IERAKSTI

PARTNERI

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

*  E-pasts:
*  Vārds:
 

CONTACT DETAILS

IT Stars SIA
Projekta vadītājs: +371 25427447
Tālrunis:+371 66066113
Faks: +371 66066343
Mēs kartē